>

İşte Ak Parti'nin Seçim Şarkısı - DinleAKP'nin seçim şarkısı Erdoğan'dan KlipYerel seçimlere yavaş hazırlandığı gerekçesi eleştirilen AK Parti, seçim şarkısında rakiplerinden hızlı davrandı. Disko müzik tarzındaki şarkının sözleri ise Erdoğan'ın...

Adayları açıklama konusunda rakiplerinden geride kalan AK Parti buna karşılık olarak 29 Mart'ta yapılacak seçimler öncesinde mitinglerde çalınacak müziği belirledi.

"AK Parti Tek Devlet Tek Millet,Tek Bayrak" adı verilen Türkçe, disko müzik tarzındaki parçanın sözlerini ise Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın daha önceki çeşitli mitinglerde sarfettiği sözlerden oluşuyor. Erdoğan'ın sözleri ile harmanlanan disko müziğin oluşturduğu bu ilginç şarkıya haber7.com olarak, fotoğraflardan oluşan bir de klip hazırladık. 

Başbakan Erdoğan'ın tek bayrak, tek devlet, tek vatan vurgusunu yaptığı konuşmaların yer aldığı  parçanın giriş sözleri şöyle:  “O gün siz karar vereceksiniz, sandık sizin irade sizin karar sizin, Tek millet dedik, tek bayrak dedik, tek vatan dedik, tek devlet dedik. Durmak yola devam”

İşte Ak Parti'nin seçim Müziği

İşte AK Parti'nin seçim şarkısı - DİNLE

Dinlemek İçin Üstteki Resme Tıklayın!

 

Diğer Ak Parti Şarkıları!

 

Herşey Bu Millet İçin
Yeniden
Haydi Anadolu
Bu Memleket Hepimizin
Söz Verdik
Yaşa AK PARTİ
Lider Sesleniş
Ak Ak Ak
İlla AK Parti
Gelhele
Kemençe
Efsane
Ak Türkü
Bundan Böyle
Anadolu
Cilveloy
Hayrola Kardeş
Bir ve Beraberiz
Dolana Ak Dolana
Yeniden
Bu Memleket Hepimizin
Efsane
Efsane (Mix)

__________________

LOST İZLEMEK İÇİN TIKLA TÜM SEZONLAR

***Yorumlar:Sizin Yorumunuz:

Yorum Yaz